شرکت طاووس ترابر نصر

شرکت طاووس ترابر نصر از آبان ماه سال 1389، با هدف ارائه خدمات متفاوت در حوزه لجستیک و حمل و نقل کالا تاسیس گردید. این شرکت در زمینه ارائه خدمات لجستیک حرفه ای شامل خدمات انبارش و نگهداری، حمل و توزیع کالا، بهینه سازی جریان توزیع کالا از ترخیص تا مشتری نهایی، خدمات مهندسی مشاوره و آموزشی لجستیک، حمل و نقل، توزیع سراسری و مویرگی، ارسال خرده بار و اسباب کشی را برای مشتریان خود اعم از مشتریان نهایی و تجاری در سطح کشور فراهم می سازد. مشتریان ما با برخورداری از خدمات تخصصی لجستیک می توانند ضمن دستیابی به چابکی و انعطاف پذیری، عملیات خود را به صورت بهینه و با حداقل هزینه مدیریت نمایند.

یکی از برنامه های اصلی میان مدت شرکت طاووس ترابر نصر ارائه خدمات 3PL به سایر مشتریان و سازمان ها می باشد. در همین راستا این شرکت در نظر دارد در گام اول خدمات لجستیک شرکت های مرتبط با مجموعه گلدیران را تحت پوشش خود درآورد و در مرحله بعدی خدمات لجستیک خود را به کلیه سازمان ها و نهادهای متقاضی ارائه نماید.

این شرکت به منظور پوشش و برآورده سازی نیازهای لجستیک مشتریان در سطح کشور اقدام به راه اندازی انبار مرکزی CDC، انبارهای منطقه ای و انبارهای عبوری (Cross Dock) نموده است که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

این شرکت متناسب با انبارهای موجود، ظرفیت بنادر کشور و ناوگان حمل و نقل کالا در کنار بهره مندی از سایر شرکت های حمل و نقل داخلی توانمند، به توزیع کالای مشتریان در سراسر ایران می پردازد.

 
تماس با ما

02151650

info@ttn.ir